Profil działalności

MEZON Klima zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. Tworzymy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Nasze kompleksowe rozwiązania znajdują zastosowanie w instalacjach przemysłowych i technologicznych, w obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych i logistycznych.

Wykonujemy systemy chłodnicze oparte na unikalnych chillerach absorbcyjnych wykorzystujących jako energie pierwotną parę wodną lub wodę z Zakładów Energetyki Cieplnej. Rozwiązania te pozwalają na zwiększenie produkcji ciepła przez te przedsiębiorstwa w okresie najmniejszego jego zapotrzebowania. Realizujemy przedsięwzięcia od projektu, poprzez dostawę, montaż i uruchomienie instalacji.

W zakresie „Klimatyzacji dla domu i biura” wykonaliśmy systemy klimatyzacji i wentylacji w wielu sklepach, aptekach, domach, galeriach itp. Szczególną satysfakcję daje nam współpraca ze szpitalami w zakresie klimatyzacji sal operacyjnych, rezonansów magnetycznych i tomografów komputerowych. Projektowane i wykonane przez nas systemy klimatyzacji i wentylacji chronią pracę dużych centrów komputerowych, serwerowni oraz innych wysoko technologicznych urządzeń. W ostatnich latach rozszerzyliśmy zakres działalności o dostawę i montaż kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła z wymiennikiem poziomym i pionowym.

MEZON Instal Serwis realizuje zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis urządzeń zapewniając dyskretną opiekę nad systemami i urządzeniami chłodniczymi, bez potrzeby angażowania tak cennego czasu naszych Klientów.

25 latdoświadczenia
ok. 600zrealizowanych obiektów
ok. 800zadowolonych Klientów