O firmie

Grupa firm MEZON, składa się z dwóch siostrzanych firm działających w branży instalacyjnej: MEZON Klima sp. z o.o., zajmującej się realizacją inwestycji i MEZON Instal Serwis sp. z o.o. koncentrującej się na obsłudze serwisowej istniejących instalacji. Obie spółki powstały z założonej w lutym 1990 roku firmy „Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji MEZON”.

Sukces spółek MEZON jest wynikiem dobrej jakości usług i organizacji pracy jak i ogromnej wiedzy i doświadczenia zebranych w ciągu wielu lat ich działalności. MEZON Klima sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. Wykonujemy instalacje w oparciu o własne lub zewnętrzne projekty jak również zmieniamy istniejące systemy dopasowując je do indywidualnych potrzeb kontrahentów.

MEZON Klima sp. z o.o.  specjalizuje sie w:

  • wykonywaniu instalacji przemysłowych i technologicznych, w obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych i logistycznych, przemyśle.
  • systemach chłodniczych i klimatyzacyjnych opartych na najnowocześniejszych chillerach absorpcyjnych wykorzystujących jako energie pierwotną parę wodną lub gorącą wodę. Rozwiązania te pozwalają na zwiększenie produkcji ciepła przez jego producentów w okresie najmniejszego jego zapotrzebowania.
  • realizacji przedsięwzięć od projektu, poprzez dostawę, montaż i uruchomienie instalacji. W zakresie „Klimatyzacji dla domu i biura” wykonaliśmy systemy klimatyzacji i wentylacji w wielu sklepach, aptekach, domach, galeriach.
  • klimatyzacji sal operacyjnych, rezonansów magnetycznych i tomografów komputerowych, magazynów leków.

MEZON Instal Serwis sp. z o.o.:

  • realizuje zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis urządzeń zapewniając dyskretną opiekę nad systemami i urządzeniami chłodniczymi,  
  • wykonuje remonty generalene systemów i agregatów chłodniczych,
  • zajmuje sie wynajmem wytwornic wody lodowej jako doskonały sposób na czasowe rozwiązanie problemu z mocą chłodniczą w instalacjach technologicznych.

 


Nasi specjaliści są cały czas dostępni, świadcząc wysokiej jakości usługi przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
 

25 latdoświadczenia
ok. 600zrealizowanych obiektów
ok. 800zadowolonych Klientów