O firmie

Grupa firm MEZON, składa się z dwóch siostrzanych firm działających w branży instalacyjnej: MEZON Klima sp. z o.o., zajmującej się realizacją inwestycji i MEZON Instal Serwis sp. z o.o. koncentrującej się na obsłudze serwisowej istniejących instalacji. Obie spółki powstały z założonej w lutym 1990 roku firmy „Centrum Chłodnictwa i Klimatyzacji MEZON”.

Sukces MEZON

Sukces spółek MEZON jest wynikiem dobrej jakości usług i organizacji pracy jak i ogromnej wiedzy i doświadczenia zebranych w ciągu wielu lat ich działalności. MEZON Klima sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji. Wykonujemy instalacje w oparciu o własne lub zewnętrzne projekty jak również zmieniamy istniejące systemy dopasowując je do indywidualnych potrzeb kontrahentów.

SPECJALIZACJA

MEZON KLIMA ZAJMUJE SIĘ

Wykonywaniem instalacji przemysłowych i technologicznych, w obiektach użyteczności publicznej, centrach handlowych i logistycznych, przemyśle.

Systemami chłodniczymi i klimatyzacyjnymi opartych na najnowocześniejszych chillerach absorpcyjnych wykorzystujących jako energie pierwotną parę wodną lub gorącą wodę. Rozwiązania te pozwalają na zwiększenie produkcji ciepła przez jego producentów w okresie najmniejszego jego zapotrzebowania.

Realizacjami przedsięwzięć od projektu, poprzez dostawę, montaż i uruchomienie instalacji. W zakresie „Klimatyzacji dla domu i biura” wykonaliśmy systemy klimatyzacji i wentylacji w wielu sklepach, aptekach, domach, galeriach.

Klimatyzacjami sal operacyjnych, rezonansów magnetycznych i tomografów komputerowych, magazynów leków.

mezon instal serwis14119149

FIrma siostrzana

MEZON INSTAL SERWIS

Firma realizuje zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny serwis urządzeń zapewniając dyskretną opiekę nad systemami i urządzeniami chłodniczymi. Wykonuje remonty generalne systemów i agregatów chłodniczych. Mezon Instal Serwis zajmuje się wynajmem wytwornic wody lodowej jako doskonały sposób na czasowe rozwiązanie problemu z mocą chłodniczą w instalacjach technologicznych.

Zapytaj serwisanta

Rozumiemy, że Twój czas jest cenny i że potrzebujesz pewności, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zrozumiane. Nasza doświadczona drużyna serwisantów jest gotowa, by Cię wesprzeć na każdym kroku.

Zadzwoń teraz

608 294 425